Ve Škodě Auto zabíjel výtah

Při manipulaci s výtahem zemřel v sobotu odpoledne v automobilce Škoda Auto v Kvasinách na Rychnovsku člověk. Informoval o tom server Aktu.cz. Podle reakcí zveřejněných na Facebooku je obětí pravděpodobně externí zaměstnanec společnosti, 24-letý otec dvou dětí.
 


„Podle našich informací spadl v lakovně Škoda Auto v Kvasinách výtah. Na místě by měl mít jeden člověk těžká zranění,“ upozornil v sobotu večer zpravodajský server Aktu.cz, který navíc připustil, že následky úrazu by mohly být ještě vážnější. Jak se později ukázalo, je to bohužel pravda.


„Bylo nám oznámeno smrtelné zranění v jedné výrobní hale na Rychnovsku. Na místě jsme zjistili, že došlo k vážnému zranění s následkem smrti jednoho pracovníka. Zjišťujeme bližší okolnosti a přesnou příčinu. Budeme se věnovat i případnému porušení bezpečnostních předpisů,“ řekl serveru iDNES policejní mluvčí Jan Čížkovský. K neštěstí mělo dojít okolo 17. hodiny. Mluvčí automobilky bezprostředně odmítla tragédii komentovat.


Podle dostupných informací muže zabil výtah v lakovně, na které byl dočasně zastaven provoz. Na místo byli povoláni záchranáři. Muže se jim však již nepodařilo zachránit. „Jeho zranění bylo bohužel neslučitelné se životem a zemřel na místě. Zdravotnická záchranná služba poskytla psychologickou podporu interventa všem zúčastněným zaměstnancům,“ popsal pro zmíněný zpravodajský server mluvčí zdravotníků Ivo Novák.Sdílejte článek:Váš názor na článek (vstup do sekce VĚŘEJNÉ FÓRUM)
Autor: yks
Zdroj: blesk.cz | 26.1.2019