Žena uvízla na dva dny ve výtahu. Pila svou moč

Vskutku nepříjemný zážitek má za sebou jistá padesátnice z anglického hrabství Kent. V pátek odpoledne odešla uklízet do Centra pro vzdělávání dospělých, ale večer se domů jako jindy nevrátila. V práci ji totiž potkala nemilá příhoda. Uklízečka se zasekla ve výtahu a ven se dostala až po dvou dnech. Aby uvězněná žena neumřela žízní, pila vlastní moč.

 

 

Na tenhle víkend uklízečka pracující v Centru pro vzdělávání dospělých v Kentu asi nezapomene. Běžná páteční rutina se pro padesátnici změnila v horor, když přejížděla z patra do patra a výtah se zasekl. Bezpečnostní alarm podle všeho nefungoval, uvězněná uklízečka se tak pomoci nedozvonila.


Protože je centrum o víkendu zavřené, nikdo ani nemohl slyšet její zoufalé bušení a volání o pomoc. Výtahová vězeňkyně se z pasti pokusila dostat na vlastní pěst, leč neúspěšně. Ženě pomohli až policisté, které zburcovali starostliví příbuzní. Strážci zákona v neděli kolem poledne manuálně otevřeli dveře výtahu, nešťastnici vytáhli ven a předali ji do péče lékařům.


Uklízečka ve výtahu samozřejmě neměla k dispozici žádné jídlo ani pití. Člověk sice bez potravin přežije dva dny víceméně bez problému, s tekutinami je to už ale horší. A to si uvědomovala i naše hrdinka. Aby se vyhnula dehydrataci, spolkla svou pýchu a také vlastní tělní tekutinu. Po dobu nedobrovolného pobytu ve výtahu pila vlastní moč.


Pravděpodobně díky tomu ji policisté našli v dobrém stavu. Zachráněná žena na sobě měla jen pár modřin od neúspěšných pokusů o únik z kabiny výtahu.Sdílejte článek:Váš názor na článek (vstup do sekce VĚŘEJNÉ FÓRUM)
Autor: chal
Zdroj: blesk.cz | 26.5.2019