KONE nabízí revoluční non-stop službu

Výtah zná každý z nás. Vozí nás do vyšších pater a zpět kdykoli, kdy se nám nechce jít po svých, pomáhá přepravovat náklad, kočárek, děti. Svěřujeme mu své životy a doufáme, že právě my nebudeme mít tu smůlu, že by se zasekl, nebo dokonce zrovna utrhl.

 


Jak výtah funguje?


Výtah patří do kategorie zdvihadel a je určen pro přepravu osob nebo nákladů svisle nebo šikmo po pevné dráze. Můžeme ho také popsat jako plošinu, kterou táhnou nebo tlačí lana, řetězy či hydraulika.


Aby vůbec mohl být v provozu, musí splnit náročné, ale potřebné, požadavky bezpečnostních předpisů a pravidelně podstupovat kontroly. Jen tak může výtah sloužit klidně i desítky let.Kdo je zodpovědný za provoz výtahu?


Za technický stav i bezpečný provoz výtahu zodpovídá jeho provozovatel. Ten také musí zajistit všechny řádné prohlídky, revize i servis.


Jakmile dojde k potížím, často se zlobíme, proč je výtah mimo provoz. Vždyť přeci jezdí. Podívejte se na to ale i z pohledu provozovatele. Ten zodpovídá za vaše zdraví a životy. Kdo by chtěl mít někoho na svědomí? Lepší výtah na chvíli odstavit než si pak vyčítat újmu na zdraví.

 

 

Usnadněte si život se službou 24/7 Connected Services


Nechcete se už bát a každý den čekat, zda se výtah vůbec rozjede? Toužíte zahodit kalendář se všemi termíny kontrol, prohlídek a revizí? Nemožné se stává skutečností se službou 24/7 Connected Services od KONE.


Výtah 21.století se totiž hlídá sám. 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, 365 dní v roce má přehled o svém aktuálním stavu a důležitých termínech.


Uvnitř výtahu je předinstalovaný čip, který výtah nepřetržitě monitoruje a aktuální data sdílí s cloudovou službou. Ta data zanalyzuje a vyhodnotí, zda je na obzoru nějaké nebezpečí, blíží se termín prohlídky apod.


Pokud je potřeba nějakého zásahu, data automaticky pošle technikovi nebo zákaznickému servisu, kteří rozhodnou, zda je třeba vyjet na místo hned, nebo stačí další den. Technik už pak nemusí zjišťovat, v čem je problém a hledat jeho příčinu. Vše už ví.


A vy také. Jakmile systém vyhodnotí zdroj potíží, určí, co je potřeba udělat a vyčíslí cenu, kolik oprava bude stát.

 

 

Jaké jsou výhody služby 24/7 Connected Services od KONE?


Nepřetržitá kontrola výtahu
Servis dostupný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
• Šetří čas i peníze

 


Buďte chytří a jděte s dobou. Nezatěžujte se starostmi, které nejsou nutné. Svěřte dozor nad výtahem někomu jinému.

 

 

 

logo KONE

 

KONE a.s.
Evropská 423/178
160 00 Praha


www.kone.cz  |  martina.kotoucova@kone.com  |  tel.: +420 212 345 462