Zvedací plošiny, pomocník na dlouhá léta!

Přemýšlíte, jak pozvednout Vaši firmu, výrobu či sklad? Trápí Vás či Vaše zaměstnance záda? Nebo tomu chcete předcházet? Pořiďte si zvedací plošinu EdmoLift. Je to skvělá investice na spoustu let, která zvýší efektivitu Vaší práce!
 

 
Do provozu či skladu


Zvedací plošiny EdmoLift najdou své uplatnění skoro v každé výrobě či skladu. Zvedání je práce, která se vyskytne skoro všude a tak záleží jen na tom, který typ plošiny je ten pro Vás. Firma EdmoLift nabízí širokou škálu plošin, z více než 320 výrobků můžete vybrat ten, jenž se Vám hodí nejlépe. Vertikální, horizontální, dvojité, naklápěcí… Pokud Vám žádná nesedí nebo byste potřebovali nějaké úpravy, také je zde možnost úpravy plošiny na míru. Můžete tak mít zvedací plošinu optimalizovanou pro Vaše potřeby! Zvedací plošiny jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a opatřeny netoxickým nátěrem, který zabraňuje poškrábání. Navíc jsou navrženy pro to nejplynulejší zvedání bez záseků a svou pozici neztratí ani při výpadku proudu.

 

 

zvedací plošina 

 

Proč zrovna EdmoLift?


Švédská firma EdmoLift je na trhu přes 55 let a má tak se zvedacími a naklápěcími plošinami bohaté zkušenosti. Její plošiny jsou té nejvyšší kvality a vydrží spoustu let. Z 140 000 plošin, jež firma EdmoLift za těchto 55 let prodala, jich je okolo 100 000 stále v provozu a to už je pořádně dlouhodobá investice, která se vyplatí! Navíc si firma EdmoLift zakládá na výzkumu a inovacích a proto tak jejich plošiny jsou s dobou pomocí nejmodernějších metod a techniky.

 

 

zvedací plošina 

 

Pro spokojenou obsluhu


Lidská záda se při častém zvedání namůžou neskutečně snadno. Pomocí zvedacích plošin tak předejdete častým žádostem o nemocenské. Navíc jsou tyto plošiny navrženy ergonomicky aby tak jejich obsluha byla co nejméně náročná, čímž bude šetřit Vás nebo Vaše zaměstnance. Jejich používání je přizpůsobené s ohledem na maximální bezpečnost a tak je riziko pracovních úrazů co nejmenší. Spokojení zaměstnanci se tak úspěšně promítnou na efektivitě práce a tím i zisku firmu. Zkrátka je to investice, která se vyplatí!

 

 
 

logo rpj service

 

rpj service s.r.o.
Za Vinicí 388
267 12 Loděnice

 

Tel.:  235 518 804, 603 100 228
Mail:  office@rpjs.cz
www.rpjs.cz