Výtah urval ruku osmileté dívce

Byla to malá nehoda, která skončila tragicky. Indické dívence Archaně Tale se zasekla bota mezi podlahou a výtahem v budově školy. Když se ji pokusila vyndat, výtah se rozjel a urval jí ruku. Silně krvácející dívenka utekla s pahýlem domů, kde zaťukala v klidu na dveře a pak vše řekla mamince.


Vyděšená máma Mina i ostatní příbuzní se sebrali a odvezli ji do nemocnice. Vůbec však v šoku nepostřehli, že dívce chybí ruka. A to i když jim zraněná školačka Achrana řekla, že o ni při šílené nehodě přišla.

„Archana začala chodit na hodiny pedagogie. Byla šťastná, že se tam dostala. Z toho, co nám řekla, se její bota zachytila mezi výtahem a podlahou. Když se ji snažila dostat ven, výtah se náhle rozjel a uvěznil ji levou ruku," řekl strýc Navit Kharpade.

„Byla při vědomí, když s námi jela do nemocnice. Uvědomili jsme si, že jí chybí ruka, až když se po ní začali shánět doktoři,“ dodal strýc. Archanu museli vzít do horší nemocnice, protože si jako chudá rodina nemohli lepší péči finančně dovolit.

„Museli jsme jí levou ruku amputovat nad loktem. Dítě je ve stabilizovaném stavu a podstoupí dále léčbu na ortopedickém oddělení,“ řekl doktor Avinash Supe. Školačka má smůlu, že se ruku nepodařilo najít včas a zpátky přičíst.Sdílejte článek:Váš názor na článek (vstup do sekce VĚŘEJNÉ FÓRUM)
Autor: shp
Zdroj: blesk.cz | 13.10.2017