VIDEO | Supervýtah pro bohaté. Vaše auto v obýváku v 56. patře

Když máte štěstí, můžete vaše auto parkovat ve vlastní garáži. Většina lidí ho ale parkuje na ulici a doufá, že auto ráno najdou tam, kde ho večer zaparkovali a pokud možno ve stejném stavu. Pak je tu ale ještě jedna skupina lidí, která si díky tučnému kontu může parkovat vskutku dokonale.


Jde o parkování v 56-ti poschoďovém mrakodrapu Porsche Design Tower, který najdete na Floridě. Parkoviště až pro 11 vozů je umístěno v 11. patře a patří k luxusnímu loftu, který má rozlohu 1858 metrů čtverečních.

A jak se těch 11 aut do 56. patra dostane? Velmi složitým, ale úžasným systémem výtahů. Díky nim můžete klidně svůj oblíbený supersport parkovat hned vedle obýváku a místo večerního programu sledovat jeho křivky.


 

Mimochodem, ten, kdo by se bál složitého parkování a najíždění do výtahů, může být úplně v klidu. Systém je chytrý, a tak mu stačí, abyste dole zaparkovali na určené místo a pak to prostě nechali na počítači, který vše ovládá. Ten už se postará o to, aby se váš vůz dostal přesně tam, kam má. Uznejte sami, že takhle nějak vypadá realitní nebe.Sdílejte článek:Váš názor na článek (vstup do sekce VĚŘEJNÉ FÓRUM)
Autor: Anina Russová
Zdroj: auto-mania.cz, YouTube | 16.5.2018