VIDEO | Dva muži propadli do výtahové šachty

Obrovské štěstí stálo při dvou mužích, kteří se minulou sobotu vraceli ve značně podroušeném stavu do jednoho z hotelů v čínském městě Čchüan-čou. Při pokusu přivolat si výtah ztratili rovnováhu a dveřmi, které měly být pevně přidělané, se propadli do výtahové šachty.

 

 

V hotelu je zachytila jedna z průmyslových kamer. Na záznamu je vidět, že méně upito měl muž v černém tričku, který svého společníka táhl na zádech.

 

 

 

 

K výtahům se ještě oba muži dostali. Když se jim však jeden podařilo přivolat, muž v černém definitivně ztratil rovnováhu a pod náporem svého společníka se svalil na zem. Oba muži spadli ke dveřím výtahu, které měly být pevně zavřené.


Jenže jedna část dveří povolila a po chvilce snahy získat rovnováhu oba muži zmizeli v tmavé šachtě. Přivolaným záchranářům a policistům se je podařilo za pomoci žebříku dostat ven.


I když oba do výtahové šachty spadli po hlavě, utrpěli ke všeobecnému překvapení jen lehké odřeniny. Přesto byli pro jistotu odvezeni do nemocnice na vyšetření.Sdílejte článek:Váš názor na článek (vstup do sekce VĚŘEJNÉ FÓRUM)
Autor: Tomáš Andres Skoupý
Zdroj: novinky.cz | 27.11.2020