Strašlivá smrt: Ženu rozdrtil výtah

Zaměstnankyně reklamní agentury nastupovala do výtahu, který se najednou ještě s otevřenými dveřmi rozjel. Ženu vlekl do dalšího patra a doslova ji rozmačkal. Byla na místě mrtvá. Svědci otřesné scény museli být hospitalizováni v nemocnici.
 


Suzanne Hartová (41) pracovala pro společnost Young a Rubicam, která sídlí ve výškové budově na newyorském Manhattanu. Žena chtěla jako obvykle vyjet výtahem do své kanceláře, ale když do něj nastupovala, výtah se zničehonic prudce rozjel nahoru.

Dva lidé, kteří už byli uvnitř, zděšeně sledovali, jak výtah Suzanne rozmačkává na kaši. Muž a žena museli být s traumatickým zážitkem hospitalizováni v nemocnici. Znetvořené tělo Suzanne, která byla na místě mrtvá, vyprostili hasiči.
 
Její kolegové jsou v šoku. "Většina lidí, kteří s ní pracovali, by vám řekla, že to bylo to nejmilejší stvoření široko daleko. Vždycky byla samý úsměv, myslelo jí to, pořád vytvářela něco kreativního a bylo vidět, jak moc ji práce baví,“ řekl jeden z nich newyorskému listu Daily News zdrceně.
 
K hrůzné nehodě došlo 14. prosince v 10 hodin dopoledne. Pětadvacetipatrová budova byla okamžitě evakuována a lidé, když vyšli ven, plakali. "Jel jsem nahoru ve stejné chvíli jako Suzanne, jenom jiným výtahem. Najednou jsem slyšel ohlušující ránu. Vůbec jsem nechápal, co se děje. Je to něco příšerného,“ řekl otřesený umělecký ředitel společnosti Lee Trice.
 

Autor: hel | Foto: náhled z videa YouTube
Zdroj: TN.cz | 2011