Seniorka se zasekla ve výtahu, hodinu volala o pomoc

Dlouhou hodinu žena volala o pomoc! V Pardubicích se totiž zasekla ve výtahu a neměla u sebe telefon. Měla štěstí, kolem šel zrovna soused, který ji zachránil. Dehydratovanou seniorku pak vyprostili z výtahu hasiči.
 

 
Pro mnohé je v dnešní době skoro nereálné vyjít z domu bez telefonu, seniorku z Pardubic to ale netrápilo a vyrazila ven bez telefonu. Zradil ji ale výtah, ve kterém se zasekla. A bez telefonu si nemohla zavolat pomoc.


Hodinu proto bušila do výtahu, než si ji všiml jeden ze sousedů. „Po dlouhé horké více než hodině se žena dobouchala. Dotyčnému přes výtahové dveře nadiktovala telefon na svého příbuzného v sousedním Hradci Králové. Ten hned zavolal tísňovou linku a ozvalo se mu krajské operační středisko HZS Královéhradeckého kraje, které zprávu předalo do Pardubic,“ popsali pardubičtí hasiči.


Hasičům se ženu podařilo z výtahu v šíleném vedru vytáhnout živou, ale dehydratovanou. „A protože jsou hasiči gentlemani v každé situaci, pomohli ženě až do bytu. Jsme rádi, že vyproštění mělo šťastný konec,“ dodali.Sdílejte článek:Váš názor na článek (vstup do sekce VĚŘEJNÉ FÓRUM)
Autor: VaB
Zdroj: blesk.cz | 4.7.2022