Pětiletou dívku zabil výtah. Přivřel jí hlavu

Velké neštěstí se odehrálo v rodinném domě v anglickém hrabství Dorset. Teprve pětiletou dívenku zde zabil výtah pro postižené. Přivřel dívce hlavu a přivolaní záchranáři na místě konstatovali smrt.
 


Alexis Brownové (5) se za neznámých okolností zachytila hlava ve výtahu pro postižené. Hasiči, kteří vyjeli na místo, se snažili dívku vyprostit, ale i přes veškerou snahu se ji nepodařilo zachránit. Neštěstí se odehrálo v domě, kde dívka se svou rodinou bydlela. Bezbariérový výtah používal Alexisin postižený bráška (11).

Před domem, kde se celá událost odehrála, se okamžitě začaly objevovat květiny a vzkazy. "Alexis, odpočívej v pokoji. Vždycky tě budeme milovat," píše se v jednom z nich.

Matka Alexis také vložila fotku své dcery na sociální sítě a obdržela mnoho soustrastných zpráv. "Nemám slov! Myslíme na vás. Je nám to tak líto Matte a Lorraine," napsala zdrceným rodičům Becky Stokesová. Podle vyjádření sousedů měli Matt a Lorraine Brownovi (oba 30) celkem tři děti.

Policisté již zahájili vyšetřování. "Bylo zahájeno šetření ve věci úmrtí pětileté dívky," uvedla pro Daily Mail policejní mluvčí. Okolí domu bylo během zásahu hasičů a práce kriminalistů neprodyšně uzavřeno. Před domem hlídala policejní hlídka."Jakmile byl výtah stabilizován, podařilo se dívku vyprostit," uvedl mluvčí zasahujících hasičů.

Sousedi mladé rodiny tvrdí, že současná situace je pro ně velkou neznámou, protože ulice před domem bývá vždy plná hrajících si dětí. "Nikdy jsem tu takové ticho nezažil. Je to vážně smutné," řekl jeden ze sousedů.
 


Autor: pav | Foto: Facebook official

Zdroj: TN.cz | 15.8.2015