LIFT SERVIS Vám postaví výtah a zprostředkuje možnost dotace

Firma LIFT SERVIS byla založena v roce 1991 a začala provádět servis výtahů v okrese Karviná ve vysoké kvalitě díky zkušeným odborníkům a ihned získala zákazníky, protože jako jedna z prvních firem zavedla stálou pohotovostní službu na opravy a vyproštění osob. V roce 1995 rozšířila firma svou činnost o provádění stavebních, zámečnických prací a projekci výtahů a elektro. V roce 1997 byla provedena transformace na společnost s ručením omezeným se sídlem v Karviné, kde má společnost vlastní výrobní, skladové a kancelářské prostory (cca 3 000 m2).
 


Firma LIFT SERVIS poskytuje komplexní služby ve výtahářském oboru, tj. od projekce, přes výrobu a montáž, až po následný servis. Nabízíme celou řadu řešení výtahů různých velikostí, typů a nosností dle dispozic šachty a to od provedení malých jídelních výtahů od 50 kg nákladu přes osobní až po nákladní výtahy do nosnosti 3200 kg. V dnešní době je v Karviné a okolí asi nejaktuálnější téma montáž výtahů do domů, kde zatím nebyl.

Vyvinuli jsme dva základní typy výtahů: první typ je neprůchozí, má širší kabinu a zastavuje na úrovni mezipater. To je levnější varianta. Druhý typ je pak průchozí, zastavuje v úrovni pater a je dražší, protože vyžaduje větší stavební úpravy jako přeložení elektroměrů, elektroinstalace, datových kabelů apod. Tato druhá varianta je pro zákazníky samozřejmě zajímavější, neboť je komfort ještě vyšší.

Nájemníkům se snažíme vyjít vstříc i tím způsobem, že spolupracujeme s různými finančními institucemi, které jsou schopné zajistit dotaci od Ministerstva pro místní rozvoj. Tato dotace dosahuje až 50 % celkových nákladů.

A jaký je tedy postup, pokud se vám nechce šlapat do schodů? Nejdříve se musí nájemníci domluvit na schůzi, zda vůbec výtah postaví, přičemž šířka šachty musí být minimálně 1200mm (zvenčí), vyřídit stavební povolení a začít stavět. Jako třešničkou na dortu může být úspěšná žádost o dotaci.
 


Výhody firmy LIFT SERVIS:


● komplexnost služeb (projekce, výroba, montáž, servis)


● již realizované zakázky stejného typu v dané oblasti vč. úspěšné spolupráce na přiznání dotací z programu „Bytové domy bez barier“ v r. 2016 a 2017


● následný servis výtahu


● bezplatné volání – hlášení poruch na tel. 800 888 966


● dlouholetá zkušenost v oblasti výtahů (více než 20 let), silná pozice na trhu


● možnost ideálně kombinovat nakupované díly s vlastní výrobou


● individuální přístup – řešení na míru


● sklad náhradních dílů pro servis výtahů – optimální skladové zásoby – rychlost dodání


● odbornost a kvalifikovanost


● místní přístupnost – rychlý zásah při poruchách, vyproštěních apod.


● dlouhodobě fungující servis v dané oblasti


● výborné reference, ohlasy zákazníků, získaná ocenění

 

 

LIFT SERVIS s.r.o.
Závodní 542/53
735 06  Karviná - Nové Město

www.liftservis.eu
info@liftservis.eu
Tel.: 596 346 503