Lektorku francouzštiny rozdrtil výtah

Carrie O’Connorová, lektorka na Bostonské univerzitě, zemřela při tragické nehodě. V pondělí si údajně do svého krásného nového bytu v domě z 20. let stěhovala nábytek. Během stěhování postele ji však rozdrtil výtah.
 

 
Podle policejní zprávy měla být žena zaklíněna mezi dveřmi výtahu, který se utrhl a lektorku francouzštiny rozdrtil. Na místě byla prohlášena za mrtvou. Kamarád, který jí pomáhal se stěhováním, ji navíc jenom chvilku před hroznou smrtí varoval. „Buď opatrná, protože je to starý výtah,“ řekl ji prý muž, který se po celém incidentu zhroutil.

Sousedka Leanne Scorzoniová popsala pro Boston Globe, že slyšela naprosto vše. „Slyšela jsem muže říkat: ,Ach, nemyslím si, že se to tam vejde.' pak řekl, že to ještě zkusí a potom už jsem slyšela jen šílený křik,“ popsala celou hrozivou událost Leanne. Řekla, že osobně zesnulou neznala, protože se nastěhovala teprve nedávno.

Jiná obyvatelka domu zase prozradila, že ubohý kamarád oběti po nehodě jen hystericky křičel „je mrtvá, je mrtvá“. „Vyběhli jsme do chodby a viděli jsme džentlmena, který je v panice gestikuluje a křičí, že je mrtvá,“ sdělila. Podle kamaráda, který byl u nehody, zřejmě matrace a rám způsobily přetížení. Celý případ vyšetřuje policie.Sdílejte článek:Váš názor na článek (vstup do sekce VĚŘEJNÉ FÓRUM)
Autor: jel
Zdroj: blesk.cz | 18.9.2020