Jedenáctiletý chlapec se předváděl a při svém kousku spadl do výtahové šachty

Chtěl okouzlit přihlížející dívky, jenže to se jedenáctiletému chlapci z Chodova na Sokolovsku pořádně vymstilo. Při svém hazardním kousku spadl do výtahové šachty a utrpěl vážná zranění.
 


Za celým neštěstím stála obyčejná klukovina. Jedenáctiletý chlapec se chtěl vytáhnout před přihlížejícími dívkami. Plánoval skočit na rozjetý výtah, ale když přelezl bezpečnostní klec, zachytilo ho výtahové závaží. Chlapec poté spadl z asi dvoumetrové výšky na strop výtahu. Přitom se vážně zranil!
 
"Děti řvaly, hulákaly. Tak jsem tam na ně vlétla a viděla jsem ho tady dole," popisovala žena z domu, kde se neštěstí stalo. "Případ pádu chlapce v Chodově prošetřujeme. V současné době jsme vyloučili cizí zavinění," řekl policejní mluvčí Pavel Valenta.
 
Školák utrpěl mnohačetná zranění, pochroumal si břicho, hrudník a pánev. Záchranáři měli i podezření na vnitřní krvácení a zvažovali kvůli tomu letecký transport do nemocnice, to se ale nakonec neprokázalo.
 
"Včera byl operován. Byl provedena revize dutiny břišní. Bez ztráty orgánu. Jeho stav vypadá nadějně," prozradil ve středu dopoledne Josef März, primář centrálních operačních sálů karlovarské nemocnice.
 

Autor: hmr s přispěním Františka Nyklase | Foto: náhled z videa TV Nova
Zdroj: TN.cz | 2012