Dělníci zapomněli ženu ve výtahu a našli ji až za měsíc. Zemřela žízní

Tragicky skončila obyčejná cesta výtahem pro 43letou ženu z města Si-an na středovýchodě Číny. Dělníci, kteří šli výtah opravovat, kabinu zastavili a žena v ní uvízla. Našli ji mrtvou po měsíci.
 

Hrubé zanedbání pracovních povinností vyšetřují čínské úřady. Několik dělníků mělo opravit porouchaný výtah. Když k němu přišli, několikrát zavolali do šachty, jestli v něm někdo není. Když se nikdo neozval, výtah odpojili od elektřiny.

Kabina zůstala stát mezi 10. a 11. poschodím. A naneštěstí v něm zůstala uvězněna žena. Ta se sice snažila přivolat pomoc, ale na její volání nikdo nereagoval. Vše se navíc odehrálo den před Silvestrem, takže na druhý den začaly oslavy Nového roku a dělníci už se k výtahu nevrátili.

Žena žila v domě sama, takže ani nikomu nechyběla. Dělníci se k výtahu vrátili až na začátku března a když otevřeli kabinu, byli v šoku. Nejenže v ní ležela mrtvola ženy, ale výtah byl zevnitř poškrábaný, jak se oběť snažila dostat ven, píše portál dailymail.co.uk.

Podle přivolaných lékařů zemřela žena na dehydrataci. Policie už souvislosti s její smrtí obvinila několik lidí, včetně dělníků, kteří její smrt způsobili.
 

Autor: vrl | Foto: Thinkstockphotos
Zdroj: Blesk.cz | 7.3.2016